Безробітним запоріжцям виплачують продуктові пайки за прибирання завалів у Маріуполі

Мешканцям тимчасово окупованої частини Запорізького краю, які залишились без грошей та їжі, рашисти пропонують роботу. Окупаційна влада Маріуполя пообіцяла виплатити гроші за розбір руїн міста.

За повідомленям уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, росіяни відкрили так звані “республіканські центри зайнятості”, де пропонують роботу з розбирання зруйнованих будівель. Виплату за роботу обіцяють у рублях.

Також до розбирання руїн залучили працівників МНС Росії, які продовжують вивозити тіла загиблих мешканців до братських могил на околицях міста.

“Такими діями країна-окупант намагається приховати сліди своїх воєнних злочинів, які підпадають під визначення геноциду відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього та статті 6 Римського статуту міжнародного кримінального суду”, — наголосила Денісова.

До робіт вимушені приєднатися мешканці прилеглих до Маріуполя сіл Запорізької області — роботи ж немає, тож єдина змога заробити гроші — погодитися на пропозицію окупантів і поїхати до Маріуполя. Але, за інформацією ЗОВА, оплачують запоріжцям таку працю рашисти не готівкою, а пайками…

Нагадаємо, під час евакуації цивільного населення, яке переховувалось на території «Азовсталі», в Маріуполі окупанти вбили українських бійців. Серед них був запоріжець Антон Перекрест.

6 травня під час припинення вогню та евакуації цивільного населення з «Азовсталі» рашистами було вбиті три українських воїна та поранені шість бійців.

Серед вбитих був наш земляк запоріжець Антон Перекрест.

Відомо, що Антон Перекрест захищав Батьківщину на Донбасі ще у 2015 році. Влітку 2020 запоріжець одружився…

Слава Герою!

ДЖЕРЕЛО