У Запоріжжі українських захисників відзначили державними та відомчими нагородами (ФОТО)

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, Командувач Національної гвардії України Юрій Лебідь та начальник Південного Одеського територіального управління Олег Підлубний відзначили особистий внесок військовослужбовців Національної гвардії у захисті суверенітету та незалежності України.

Про це повідомляє Південне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України.

«Саме завдяки тим, хто тут знаходиться, ми сьогодні можемо говорити про це у вільному Запоріжжі, у вільній Київській області, вільному Чернігові й Харкові», – наголосив Олег Підлубний.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, указами Президента України, наказами Командувача Національної гвардії України гвардійців нагородили медалями «За військову службу Україні» та відомчими заохочувальними відзнаками – нагрудними знаками «За доблесну службу».

Окрім того Міністр також відзначив нагородами працівники ДСНС, Національної та Патрульної поліції й військовослужбовці Державної прикордонної служби України.

Більше новин читайте у нашому Телеграм

ДЖЕРЕЛО