Starlink, дитячий куточок, гарячі напої і їжа для домашніх улюбленців: як виглядають «Пункти незламності» в Запоріжжі (ФОТО, ВІДЕО)

Головне призначення Пунктів незламності – у разі аварійного відключення електроенергії стати осередком безпеки і захисту для українців. Згадані локації гуманітарного прихистку функціонують цілодобово та безкоштовно у форматі тимчасового перебування

0

У Запоріжжі почали працювати «Пункти незламності» з 23 листопада. За даними ДСНС, в обласному центрі працюють шість мобільних і 15 стаціонарних пунктів на базі пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС. З повним переліком адрес можна ознайомитись за цим посиланнямДля забезпечення безпеки й дотримання правопорядку на місцях розгортання пунктів цілодобово чергуватимуть співробітники поліції та рятувальники ДСНС.

Враховуючи максимальний спектр сьогоденних потреб рятувальники встановили у Пунктах потужні генератори для забезпечення електроенергії, супутниковий інтернет, зарядні пристрої для гаджетів, чайники й мікрохвильовки. Також в пунктах є чай та продукти швидкого приготування, аптечки, ліжка для відпочинку.

До укомплектування запорізьких Пунктів долучилися волонтери й небайдужі громадяни. Зокрема Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України облаштовує у Пунктах дитячі куточки та організовує харчування найменших українців.

Релігійна громада обласного об’єднання Церков Євангельських Християн Баптистів надала харчі для людей, які приходитимуть у Пункти.

Не залишили поза увагою і чотирилапих друзів, адже Пункти незламності покликані допомогти кожному. Для домашніх улюбленців, які приходитимуть з господарями до пунктів, є спеціальний корм і вода надані проєктом «Хвостатим заручникам війни».

ДЖЕРЕЛО