В Україні пом’якшать карантинні правила перевезень у міському транспорті: що зміниться

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив, що у міському громадському транспорті змінять правила перевезень в умовах карантинних обмежень та дозволять брати пасажирів, що їхатимуть стоячи. Таке рішення МОЗ ухвалило після звернення місцевої влади.

За словами міністра, мери деяких міст просили пом’якшити обмеження, пов’язані з перевезенням пасажирів у міському транспорті. Про це він розповів в ефірі телеканалу “Інтер“.

Ляшко наголосив, що такі зміни можуть піти лише на користь, оскільки люди не будуть у холодну пору року довго стояти на зупинках громадського транспорту. Водночас він не назвав конкретної дати, з якої такі зміни набудуть чинності.

“До нас звернулися мери деяких міст з проханням переглянути питання проїзду в громадському транспорті. Вони хочуть, щоб були не тільки на місця для сидіння. Ми також йтимемо їм назустріч, бо наближаються холоди і коли люди довго чекатимуть на зупинках громадський транспорт, це теж може призвести до зростання захворювання на ГРВІ”, – сказав Ляшко.


Читайте також:

Тисячу Зеленського отримають не всі: прем’єр-міністр розповів подробиці

У МОЗ розповіли, що потрібно знати вагітним перед вакцинацією від COVID-19 і який препарат вибрати

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

ДЖЕРЕЛО