#громадськемісце Названо безкоштовні освітні локації в Запоріжжі #запоріжжя #zaporizhia

Названо безкоштовні освітні локації в Запоріжжі

Рада з питань ВПО при Запорізькій ОВА та Благодійний фонд «Посмішка ЮА» відкрили 67 освітніх локацій у Запорізькій області, які включають цифрові освітні центри, центри надолуження освітніх втрат та єдиний в Україні медіахаб. Усі послуги надаються абсолютно безкоштовно.

Цифрові освітні центри

Цифрові освітні центри – це 23 локації у місті Запоріжжі, оснащені сучасними ноутбуками, технікою та швидкісним інтернетом для дітей віком від 6 до 18 років. Тут школярі можуть підключитися до онлайн уроків, надолужити освітні втрати з читання, письма та арифметики, навчитися програмування Minecraft Education та цікаво провести час на позашкільних заходах.

Розклади занять можна знайти за посиланнями:

Медіахаб

Медіахаб на базі Запорізької гімназії №93 – це унікальний простір, де діти та дорослі можуть створювати якісний цифровий контент за допомогою спеціалізованого медіа обладнання. Учасники отримують практичні навички роботи з відеокамерою, фотоапаратом, телесуфлером та іншим обладнанням. Також доступні заняття з надолуження освітніх втрат, вокалу, цікаві заходи для дорослих та корисні тренінги для вчителів.

Слідкуйте за анонсами Медіахабу тут: https://t.me/MediaHUB_ZP

Центри надолуження освітніх втрат

Центри надолуження освітніх втрат спрямовані на відновлення знань, втрачених під час дистанційного навчання. Учні у цікавому форматі вивчають базові дисципліни, такі як українська мова та література, математика.

Більше інформації за посиланням: https://t.me/CatchUP_ZP

Дитячі точки «Спільно»

Дитячі точки “Спільно” в Запоріжжі пропонують заняття для дітей віком від 3 до 18 років. Професійні психологи та фасилітатори проводять заходи з психосоціальної підтримки та розвитку творчих здібностей. Можна отримати консультації психолога, займатися з логопедом та брати участь у розвивальних іграх та майстер-класах. Проєкт також передбачає мобільні виїзди до навчальних закладів міста.

Деталі роботи локацій: https://t.me/SPILNIO_zp


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в

ДЖЕРЕЛО