#громадськемісце На Запоріжжі підозрюється подружжя в пособництві рф #запоріжжя #zaporizhia

Після окупації Мелітопольського району подружжя з села Ботієво, за даними слідства, свідомо пішло на співпрацю з ворогом. Наразі їм заочно повідомили про підозру в пособництві рф.

Про це повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі.

Чоловік та дружина організували збір грошових коштів та гуманітарної допомоги у вигляді одягу, продуктів харчування тощо для військовослужбовців підрозділів збройних сил рф.

«Також сприяли організаторам у проведенні псевдореферендуму про вихід Запорізької області зі складу України та приєднання до РФ. Для цього вели серед місцевого населення активну агітаційну роботу. Один із них став «героєм» постановочного ролика, де закликав місцеве населення до участі у «народному волевиявленні», — йдеться в повідомленні.

Заручившись підтримкою представників окупаційної адміністрації, вони брали участь у переписі житла, залишеного його власниками на тимчасово окупованій території, яке надалі передавалось для проживання військовим збройних сил рф.

Щоб підкреслити свою позицію з підтримки дій держави-агресора та її армії подружжя публічно через окупаційну організацію так званий «Народний фронт» передали військовим армії рф більше 100 метрів сітки рабіци, яка призначалась для захисту ворожої броньованої техніки та місць дислокації особового складу російської армії від атак дронів Збройних сил України.  

Триває досудове розслідування, його здійснюють слідчі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Підписуйтесь на Акцент в

ДЖЕРЕЛО