У Кушугумській громаді заборонили відвідувати берегову лінію через активність ворожих диверсантів
У Запорізькій області запровадили суворі обмеження для жителів Кушугумської громади, через близькість до лінії фронту та загрозу проникнення ворожих груп, людей біля води можуть обстріляти як потенційних диверсантів.
Про це повідомили у Кушугумській селищній раді.
З 14 березня 2025 року на всіх прибережних територіях Кушугумської громади впроваджується повна заборона на перебування громадян. Рішення пов'язане з критичною безпековою ситуацією в регіоні.
Читайте також: Три селища без світла – російські дрони поцілили в електропідстанцію у Запорізькій області (відео)
У повідомленні зазначається, що основною причиною таких жорстких заходів є розташування території громади лише за 15 кілометрів від лінії зіткнення, що значно підвищує ризики для цивільного населення.
Будь-яка особа, виявлена в забороненій прибережній зоні, автоматично вважатиметься потенційним членом ворожої диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ) з усіма відповідними наслідками, – попереджає місцева влада.
Запорізьким рибалкам та всім, хто звик проводити час біля води, наголошують, що порушення цієї заборони може коштувати життя – до осіб, помічених у забороненій зоні без спеціального дозволу, можуть застосувати “заходи вогневого ураження”.
“Звертаємося до всіх мешканців громади, особливо до рибалок та інших осіб, які могли б мати причини перебувати в прибережній зоні: утримайтеся від відвідування цих територій”, – попереджають у селищній раді.
Кушугумська влада наголошує на важливості дотримання нових правил:
“Безпека кожного з вас – у ваших руках! Будьте відповідальними та дотримуйтеся встановлених обмежень”.
Раніше ми писали, що у Запорізькій області росіяни атакували цивільне авто дроном (фото)