#громадськемісце Кабмін затвердив нові положення військового обліку для студентів віком до 25 років #запоріжжя #zaporizhia

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що вдосконалює військовий облік для осіб до 25 років, які вступають до вишів. Окремі категорії студентів зможуть бути зараховані до університетів з відтермінуванням взяття їх на військовий облік до закінчення воєнного стану.

Про це повідомили в пресслужбі Мінреінтеграції.

Вчора, 9 липня, під час засідання Кабінету Міністрів було ухвалено постанову згідно із якою було вдосконалено військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів.

Нововведення стосуються осіб віком до 25 років, які перебувають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) або, які виїхали за кордон із ТОТ чи з територій активних бойових дій.

«Зарахування таких громадян на навчання до українських закладів вищої освіти здійснюватиметься з відтермінуванням взяття їх на військовий облік (до закінчення періоду воєнного стану)», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, необхідність таких змін пов’язана з тим, що такі особи об’єктивно не можуть прибути до ТЦК для взяття їх на військовий облік.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в

ДЖЕРЕЛО