#громадськемісце Іран відкинув звинувачення у постачанні бойових безпілотників до Росії #запоріжжя #zaporizhia

Іран відкинув звинувачення у постачанні бойових безпілотників до РосіїТегеран ніколи не постачав бойові безпілотники до Росії для їхнього подальшого використання в українському конфлікті. Про це заявив офіційний представник МЗС Ірану Насер Канані, його слова наводяться на офіційному сайті іранського зовнішньополітичного відомства.

“Стратегія Ісламської Республіки Іран завжди полягала в тому, щоб відігравати конструктивну роль у встановленні стабільної безпеки в регіоні та світі, вона ніколи не надавала Росії безпілотників”, – сказав дипломат на брифінгу.

Канані наголосив, що будь-яка спроба пов’язати розвиток двосторонньої співпраці Росії та Ірану з ескалацією української кризи говорить про упередженість західних країн та спроби «виправдати подальше продовження військової допомоги Україні».

У січні Хоссейн Амір Абдоллахіан, який тоді обіймав посаду міністра закордонних справ Ірану, заявив, що Київ не надав Тегерану жодних доказів нібито використання Росією іранського озброєння в зоні конфлікту.

ДЖЕРЕЛО