Енергодар у диму – поблизу міста в Запорізькій області вже третю добу палає лісопаркова зона (фото)

У місті стоїть страшний сморід

Поблизу Енергодара, що знаходиться на тимчасово окупованій частині Запорізької області, вже третю добу вирує масштабна пожежа. Адже за словами свідків, окупанти майже нічого не роблять, щоб її загасити. Про це розповідає у своєму телеграмі Дмитро Орлов, голова окупованого міста.

Читайте також: Рятувальникам вдалося загасити складну пожежу посеред річки Дніпро у Запорізькому районі – відео, фото


«Вогонь вже впритул наблизився до магазину «Чайка», міського кладовища, почалась верхова пожежа, що дуже небезпечно. Територія за сьомою школою вже практично знищена», — зазначив Дмитро Орлов.

Окупанти пригнали кілька одиниць техніки, але практично не задіюють її. Чи то не працює нормально, чи то нема фахівців-рятувальників.

Навколо всього цього хаосу хаотично метушаться російські військові, які суворо заборонили містянам вести будь-яку фото та відео фіксацію подій і, тим паче, викладати в соціальних мережах.

В місті стоїть страшенний сморід, задимлення не дає нормально дихати. На фоні постійного відключення світла та води енергодарці, які ще залишаються в окупації, скаржаться на нестерпні умови життя та бояться наближення  ще й екологічного колапсу.

Також ми писали, що через загоряння трави на дачах у Запорізькому районі згоріло вісім господарчих споруд.