Економія електроенергії - запорізьких бізнесменів просять не використовувати підсвітку вітрин та фасадів

Міська влада звернулась до запорізьких підприємців

Міська влада Запоріжжя закликає представників бізнесу ощадливо споживати електроенергію. Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Читайте також: Відключення кожен день – чи планують у Запоріжжі відкривати Пункти Незламності

Зазначається, що департамент економічного розвитку міської ради звернувся до представників запорізького бізнесу та просить запровадити ощадливе споживання електроенергії на підпорядкованих об’єктах. Наголошується, що треба скоротити використання підсвітки фасадів будинків, вітрин та прилеглої території.

В мерії наголосили, що обсяги відключень електроенергії залежать від того, наскільки ощадливо її споживають. В Запоріжжі для цього зменшили вуличне освітлення і відключать підсвітку адмінбудівель.

Раніше ми писали, що в Запоріжжі планують змінити розподіл електроенергії, і почати відключати ті будинки, які на сьогодні заживлені від ліній критичної інфраструктури.

Від ліній, які живлять критичну інфраструктуру, мають бути від’єднані всі інші споживачі. Це сприятиме забезпеченню принципу справедливого і рівномірного розподілу електроенергії в межах лімітів між споживачами, які не входять до переліку критично важливих об’єктів.