#громадськемісце ДСНС у Запорізькому районі ліквідовано 24 пожеж в екосистемах за 10 липня #запоріжжя #zaporizhia

ДСНС у Запорізькому районі ліквідовано 24 пожеж в екосистемах за 10 липня

Впродовж доби вогнеборці ліквідували 24 пожежі на відкритих територіях у Запоріжжі та Запорізькому районі. З них 4 загоряння внаслідок обстрілів у Пологівському та Василівському районах. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі понад 105 га.

10 липня рятувальники ліквідували загоряння сухої трави на відкритій території в одному із районів міста Запоріжжя на загальній площі 1,5 га. Від ГУ ДСНС залучалося 2 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу.

Від аграріїв Пологівського району надійшло повідомлення, що внаслідок обстрілу горіло 3 поля з озимою пшеницею на загальній площі 89 га. Пожежа самоліквідувалася. Підрозділи ДСНС на гасіння не залучалися.

З початку року виникло вже 656 пожеж в екосистемах, площа пошкоджена вогнем понад 262,5 га.

Загалом для ліквідації пожеж в екосистемах від ГУ ДСНС залучалася 51 одиниця техніки та 271 рятувальник.

Увага, на території області панує 5 клас пожежної небезпеки! Рятувальники закликають громадян відповідально поставитися до виконання елементарних правил безпеки життєдіяльності, адже людська недбалість часто призводить до масштабних пожеж, які знищують гектари лісових насаджень. Своєю чергою, такі загоряння несуть шкоду природі та людському здоров’ю. Дбайте про безпеку і бережіть наш спільний дім!

Source: Джерело : ДСНС Запоріжжя

ДЖЕРЕЛО