#громадськемісце Держенергонагляд перевірить справедливість графіків відключень: де найбільше скарг споживачів #запоріжжя #zaporizhia

Держенергонагляд перевірить справедливість графіків відключень: де найбільше скарг споживачів

Держенергонагляд поглиблено перевірить, на скільки справедливі графіки погодинних відключень застосовують обленерго в регіонах України.

Про це повідомив голова Держенергонагляду Руслан Слободян в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Ми уважно відстежуємо потік звернень громадян щодо несправедливого розподілу. І вже бачимо декілька областей, де, вочевидь, найближчим часом відбудеться поглиблена перевірка. На місцях буде вивчатись, як саме оператор системи розподілу дотримувався принципу соціальної справедливості під час розподілу електроенергії», – зазначив Руслан Слободян.

Він зауважив, що наразі Дніпропетровщина в лідерах за кількістю скарг. Вочевидь поглиблена перевірка розпочнеться саме з цієї області, після чого відбудеться ще у 5 – 6 регіонах.

Голова зазначив, що графіки погодинних відключень можуть не дотримуватися через те, що на стабілізаційні відключення припадають аварійні, спричинені, зокрема, спекою.

«Водночас, є обґрунтовані підозри, що деякі оператори системи розподілу (обленерго) не зовсім правильно застосовували графіки погодинних відключень. Це ми ретельно перевіримо. За результатами буде видано відповідні приписи про усунення порушень з рекомендаціями щодо подальшого їх уникнення», – повідомив він.

Зауважимо, що графікі відключень стають більш жорсткими на тлі аномальної спеки, яка триватиме до 17-18 липня. Значне пом’якшення графіків очікується в серпні-вересні, коли закінчиться ремонт блоків атомних електростанцій.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в

ДЖЕРЕЛО