#громадськемісце Чи скоро зможуть повернутися до Запоріжжя вихованці інтернатів та реабілітаційних центрів #запоріжжя #zaporizhia

Умови проживання вихованців центрів реабілітації та інтернатних закладів за кордоном та можливість їх повернення в Україну. Ці теми обговорили під час наради в Запорізькій ОДА за участі голови Національної соціальної сервісної служби України Василя Луцика.

Як повідомили у ЗОВА, з початку повномасштабного вторгнення 9 дитячих комунальних закладів із Запорізької області евакуювані та перебувають в безпечних регіонах України та за кордоном – в Польщі, Нідерландах та Італії.

– На сьогодні розглядаємо можливість повернення дітей до України задля подальшого влаштування в сім’ї. Також частина дітей зможе навчатися в закладах профтехосвіти, – наголосив голова ЗОВА Іван Федоров.

Фахівці Департаменту освіти та науки області, Служби у справах дітей та ГУ Національної сервісної служби України регіону перебувають на постійному зв’язку з керівниками евакуйованих центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та представниками консульських установ.

– Головна мета зустрічі – обговорення проблемних питань із влаштування запорізьких дітей, які знаходяться за кордоном. Сьогодні ми розробили план роботи, виходячи з оцінки потреб кожної дитини. Намагатимемося влаштувати їх до сімейних форм виховання після повернення в Україну. Переконався, що в прифронтовій Запорізькій області робиться все можливе для забезпечення інтересів дітей, – відзначив голова Національної соціальної сервісної служби України Василь Луцик.

Посадовець зустрівся і з керівниками Служб у справах дітей з громад Запорізької області. Для них анонсував додаткове навчання задля покращення їхніх навичок у роботі з новим програмним забезпеченням служби.

Сообщение Чи скоро зможуть повернутися до Запоріжжя вихованці інтернатів та реабілітаційних центрів появились сначала на Газета МИГ.

ДЖЕРЕЛО