#громадськемісце Черговий ворожий обстріл: пошкоджена пожежно-рятувальна частина в Запорізькій області #запоріжжя #zaporizhia

Черговий ворожий обстріл: пошкоджена пожежно рятувальна частина в Запорізькій області

Внаслідок ворожого обстрілу зазнала пошкоджень одна з пожежно-рятувальних частин Запорізької області

Вже не вперше ворожі війська обстрілюють пожежні підрозділи Запорізького регіону. На щастя, особовий склад знаходився в укритті та не постраждав.

Вдень 10 липня внаслідок атаки прифронтового населеного пункту, сталося пряме влучання в будівлю пожежної частини. В результаті горіла покрівля гаражу на площі 400 кв.м та пошкоджений пожежно-рятувальний автомобіль, який перебував у приміщенні.

Підрозділ ДСНС, який продовжує службу в одному із прифронтових населених пунктів, по-справжньому став осередком безпеки та надії серед цивільного населення. Рятувальники першими прибувають ліквідовувати наслідки ворожих атак, часто під загрозою повторних обстрілів, ризикують життям, виконуючи свої обов’язки. Країна-терорист, не маючи жодних моральних чи громадянських цінностей, всупереч міжнародним конвенціям та доктринам, продовжує атаки на українських рятувальників.

Ми рятуємо, а нас вбивають!

Джерело : ДСНС Запоріжжя

Сообщение Черговий ворожий обстріл: пошкоджена пожежно-рятувальна частина в Запорізькій області появились сначала на Газета МИГ.

ДЖЕРЕЛО