#громадськемісце Атомної енергетиці Франції, Великій Британії та Швеції не вистачає головного інгредієнту: кваліфікованих робітників #запоріжжя #zaporizhia

Ядерному відродженню Європи бракує кваліфікованих працівників. Виробникам атомної енергії у Франції, Великій Британії та Швеції не вистачає сотень тисяч зварювальників, інженерів та планувальників, які необхідні для реакторів, які будують зараз або планують побудувати до середини століття.

Ядерна енергетика перебуває на порозі відродження. 25 країн, в тому числі більше десяти європейських, поставили мету потроїти світові потужності. Зараз ядерна галузь є однією з найпривабливіших з точки зору заробітної плати. Через конкуренцію за ресурси деякі гравці готові підвищувати зарплати. Щоб перекрити дефіцит працівників, деякі французькі компанії наймають пенсіонерів, британський уряд рекламує кар’єру у галузі у метро, а шведські університети пропонують безкоштовні бутерброди студентам.

Фото Bloomberg: Атомна електростанція Bugey у Франції

Сообщение Атомної енергетиці Франції, Великій Британії та Швеції не вистачає головного інгредієнту: кваліфікованих робітників появились сначала на Газета МИГ.

ДЖЕРЕЛО